برگزاری نمایشگاه صنایع هوایی‌ و فضایی
دبیر اجرایی چهارمین نمایشگاه ملی توانمندی‌های صنایع هوایی و فضایی ایران از برگزاری این نمایشگاه در آذرماه خبر داد.

به گزارش آموزش نیوز علی‌محمد خان‌محمدی دبیر اجرای چهارمین نمایشگاه ملی توانمندی‌های صنایع هوایی و فضایی ایران در گفت‌وگو با فارس از برگزاری این نمایشگاه در آذرماه خبر داد و گفت: پس از برگزاری سه دوره از این نمایشگاه، چهارمین دوره نمایشگاه ملی توانمندی‌های صنایع هوایی و فضایی ایران در روزهای پنجم تا هشتم آذرماه برگزار می‌شود.
وی با اشاره به برگزاری این نمایشگاه در مصلی تهران افزود: با توجه به میزان استقبال بازدیدکنندگان از این نمایشگاه در سال‌های گذشته، مصلای تهران برای محل برگزاری این نمایشگاه در نظر گرفته شده است تا بازدید کنندگان از نظر مسیر و مسافت نمایشگاه مشکل چندانی نداشته باشند.
خان‌محمدی همچنین خاطرنشان کرد:این نمایشگاه به همت اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران با هدف ارائه توانمندی‌های ایران در بخش خصوصی و دولتی برگزار می‌شود.
دبیر اجرایی این نمایشگاه با اشاره به شرکت کنندگان در این نمایشگاه اذعان داشت: انواع شرکت‌های خصوصی، دولتی و مراکز رشد صنایع هوایی، فضایی دانشگاه‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.
وی در پایان با اشاره به سطح مطلوب این نمایشگاه از جنبه آموزش جوانان در حوزه هوا و فضا تاکید کرد: با توجه به برپایی کارگاه‌های آموزشی در حوزه هوا و فضا در این نمایشگاه، جوانان و نوجوانان فرصت مناسبی برای آشنایی با فناوری‌های هوایی و فضایی خواهند داشت.
منبع:فارس

منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۲ يکشنبه ۵ آبان
کدخبر:5877منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۲ پنجم آبانلینک خبر: http://amoozeshnews.com/Pages/News-5877.aspx